Największe worki na gruz w Krakowie

Zamów worki big bag i nie przepłacaj przy kontenerach.

Big bag na gruz i odpady budowlane

Wywóz gruzu w workach big bag jest idealnym rozwiązaniem, na szybki i sprawne pozbycie się uciążliwych odpadów budowlanych w Krakowie.  Jako pierwsza firma w Krakowie wprowadzamy worki o pojemności 1,5 m3 oraz 1,8 m3. 

GruzFix

Dopasuj worek big bag do swoich potrzeb, złóż zamówienie do godziny 14:00,
a Twój worek dostarczymy jeszcze tego samego dnia.

Big bag 1 m3

Big bag 1,5 m3

Big bag 1,8 m3

Big Bag na Gruz Kraków

GruzFix jako pierwsza firma w Krakowie wprowadza worki big bag o objętości 1 m3, 1,5 m3 i 1,8 m3. Dzięki temu rozwiązaniu jednorazowo możesz wywieźć więcej odpadów budowlanych, co znacząco usprawni prace remontowe.  Wiemy także jak ważne, dla naszych klientów jest szybki i sprawne dostarczenie worka big bag. Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 14:00, dostarczymy worek jeszcze tego samego dnia.

01

duża pojemność

Największe worki

Big bag 1,8 m3

Jeżeli chodzi o worki na gruz to rozmiar ma znaczenie. Dlatego wprowadzamy worki o objętości 1,5 m3 oraz big bagi o objętości 1,8 m3. Obecnie jesteśmy jedyna firmą oferująca big bag na gruz i odpady budowlane w takich rozmiarach na terenie Krakowa.

Oszczędność

czasu i pieniędzy

Worek big bag to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki nam, nie musisz wstrzymywać prac remontowych lub budowlanych z powodu pełnego kontenera. Wystarczy zamówić kolejny worek big bag, które dowieziemy jeszcze tego samego dnia. Nie musisz również zamawiać dużego i drogiego kontenera, którego nie wykorzystasz w pełni.

02

Atrakcyjna cena

03

Poręczny pojemnik

BIg Bag zajmuje mało miejsca

Wygoda

W przeciwieństwie do kontenera big bag na gruz zajmuje niewiele miejsca. Aby ustawić worek big bag potrzeba zaledwie metr kwadratowy powierzchni. Dzięki temu możesz ustawić worek niemal w dowolnym miejscu, nie zajmując drogocennych miejsc parkingowych. Sąsiedzi na pewno będą za to bardzo wdzięczni.

Brak Ograniczeń

Nieograniczony czas postoju

Czas postoju worka big bag u naszych klientów jest nieograniczony. To olbrzymia przewaga nad kontenerami, które są podstawiane tylko na kilka dni. Zamawiając worek big bag zyskujesz czas, a w sumie tyle czasu ile potrzebujesz by zakończyć remont. Niezależnie od tego ile big bag na gruz będzie stał u Ciebie, nigdy nie doliczymy za to żadnej dodatkowej opłaty.

04

czas postoju

05

dostawa

Najszybsza dostawa w Krakowie

Dostawa tego samego dnia

Czas to pieniądz, zwłaszcza jeżeli mówimy o remoncie. Dlatego ponad 90% worków dostarczamy jeszcze tego samego dnia.  Wystarczy, że złożysz zamówienie do godziny 14:00, a zamówiony big bag zostanie dostarczony jeszcze tego samego dnia. 

Big Bag All Inclusive

Jeden worek do wszystkiego

Segregacja dotyczy wszystkich odpadów, także budowlanych. GruzFix uwalnia swoich klientów od tego obowiązku. Zastosowanie nowoczesnej technologii recyklingu, przejmujemy ten obowiązek od naszych klientów. Dzięki temu możesz zamówić jeden worek na odpady, zamiast oddzielnego worka big bag na gruz i oddzielnego worka big bag na inne odpady budowlane.

06

Sortowanie odpadów

Zamów usługę
BIG BAG Premium

Dostawa i odbiór worka na gruz tego samego dnia.